Ogłoszenia parafialne 19 06 2016 r.

Ogłoszenia parafialne – (19.06.2016 r.).

1.Dzisiaj przypada 12 niedziela zwykła.

1. Każdego czerwcowego wieczoru po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa. Po nabożeństwie Msza Święta.
  1. Na dzień 20 czerwca ONZ wyznaczyła Międzynarodowy Dzień Uchodźcy. Chciejmy naszą serdeczną modlitwą otoczyć tych, którzy z powodu prześladowań musieli opuścić swój rodzinny dom i swoich bliskich.

1. W czwartek w godz. od. 8.00 do 16.00 obok restauracji ,,Gala,, będzie możliwość przeprowadzenia legalizacji gaśnic.
  1. W piątek przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Z racji uroczystości nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. Również w piątek – zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Młodzież i dzieci szkolne oraz ich rodziców, nauczycieli i wychowawców, a także pracowników administracji naszej szkoły, zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną, która zostanie odprawiona w piątek o godz. 9.00.

Wszyscy, którzy pragną przystąpić do spowiedzi św. z okazji zakończenia roku szkolnego, mogą to uczynić w czwartek od godz. 17.00. Rozpoczynającym wakacje życzymy udanego wypoczynku i równocześnie przypominamy, że nie ma wakacji od codziennej modlitwy, niedzielnej Mszy Świętej i Dekalogu.

1. Życzliwością i modlitwą pragniemy otoczyć wszystkich obchodzących swoje osobiste uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu. Pamiętamy szczególnie o naszych ojcach z okazji przypadającego w czwartek ich święta, a także o naszych zmarłych, polecając ich nieskończonemu miłosierdziu Boga.
  1. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszym kościele Symbole ŚDM (krzyż i ikonę Matki Bożej). Szczegółowy program na tablicy ogłoszeń.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• 21 VI we wtorek – św. Alojzy Gonzaga, jezuita;
  1. Bóg zapłać za przystrojenie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Na przyszłą prosimy rodziny z ul. Lazurowej od Pań. Bachowskich ul. Lazurowa 1 do Pań. Kurzańskich ul. Lazurowa 14.

Intencje Mszalne od 19.06.2016 do 26.06.2016 r.

Niedziela  – 19.06. 2016

7.00                   + Jan Bachowski, Zofia ż.

9.00                   + Jan Kulawik, Maria ż., Władysława córka – od syna Władysława.

11.00                  +   Jan Lizończyk  (od syna Janusza z rodz.).

15.00                  + Czesław Buzdygan, zm. teściowie i Rodzice.

PONIEDZIAŁEK 20.06. 2016

7.00                  +   Władysław Sitarz w r. śm., i zm. Rodzice.

18.00                  O bł. Boże dla Anny i Bartosza w r. śl. oraz ich dzieci: Natalki i Franka.

WTOREK     21.06. 2016

7.00                   +   Rozalia Rychlik  (od chrześniaka Józefa Kosowskiego).

18.00                  +   Władysława (ona) Perończyk w 8 r. śm., Józefa(ona), Maria i Wanda – siostry oraz Jan brat.

ŚRODA      22.06. 2016

7.00                   +   Wiesław Jarczyk  (od bratanicy Agnieszki z rodz.).

18.00                  + Jan Oracz – teściów Stanków.                                                      .

CZWARTEK     23.06. 2016

7.00                  +   Czesław Halbina  (od Szarka).

1 8.00                +   Eugeniusz Głogowski i zm. Rodzice..

PIĄTEK        24.06. 2016

7.00                  + Rozalia Rychlik  (od siostrzenicy Barbary z mężem).   .

9.00                  1. O bł. Boże dla dzieci i wszystkich pracowników Zespołu Szkół nr. 3 w Kwaczale.

9.00                  2. + Kacper Kraus.

18.00                   O bł. Boże dla Jana i Barbary   oraz ich dzieci: Małgorzaty, Katarzyny i Magdaleny.

SOBOTA    25.06. 2016

7.00                  +   Władysław Kuciel.

18.00                 + Antonina Perończyk w 20 r. śm., Jan mąż.

Niedziela  – 26.06. 2016

7.00                   + Janina Janarek.

9.00                   + Janina Soboń, Józef m., i zm. Rodzice.

11.00                  +   Władysława (ona) Kowalska, Edward mąż.

15.00                  + Stanisław Jarząbek w r. śm.

19.00                     O bł. Boże dla wszystkich Rodzin z naszej parafii, które będą gościły pielgrzymów na ŚDM.