REKOLEKCJE Z NAWIEDZENIEM FIGURY ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA Z CUDOWNEJ GROTY OBJAWIEŃ NA GARGANO Parafia św. Stanisława Kostki – Kwaczała

17.30 – Nabożeństwo oczekiwania.
18.00 – Powitanie (dzieci, dorośli, proboszcz) i Msza św. na rozpoczęcie.
20.30 – Wieczór modlitewny ze św. Michałem Archaniołem z rozważaniem na zakończenie dnia.

SOBOTA 11 lutego 2023 (Światowy Dzień Chorych)
8.00 – Msza św. z homilią o aniołach i Koronką Uwielbienia Boga.
9.30 – Koronka do św. Michała Archanioła i dziewięciu chórów anielskich.
10.00 – Msza św. dla chorych i starszych z udzieleniem sakramentu namaszczenia.
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i spotkanie dla dzieci z błogosławieństwem przy Figurze św. Michała Archanioła.
17.30 – Różaniec z rozważaniami anielskimi.
18.00 – Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów za przyczyną św. Michała Archanioła z modlitwą wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem.

NIEDZIELA 12 lutego 2023
7.00 – Msza św. z Aktem Poświęcenia się św. Michałowi Archaniołowi.
9.00 – Msza św. z Aktem Poświęcenia się św. Michałowi Archaniołowi.
11.00 – Msza św. z Aktem Poświęcenia się św. Michałowi Archaniołowi.
15.00 – Msza św. pożegnania z Aktem Zawierzenia Parafii św. Michałowi Archaniołowi.

PO KAŻDEJ MSZY ŚW. MOŻLIWOŚĆ PRZYJĘCIA SZKAPLERZA ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Ofiary składane na tacę w piątek i sobotę są przeznaczone na rozwój kultu św. Michała Archanioła oraz na dzieła apostolskie zgromadzenia Księży Michalitów (szkoły, oratoria, praca misyjna i wydawnicza, budowa sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Mińsku na Białorusi)

Plan rekolekcji znajduje się również w poniższym załączniku do planu:

Plan rekolekcji