Parafia p.w. św. Stanisława Kostki

Wydarzenia

Marzec 24, 2018

Truduum Paschalne 2018 r. program liturgii.

WIELKI TYDZIEŃ ROKU 2018

 TRIDUUM PASCHALNE

29.03. Wielki Czwartek:

 

Godz. 18.00 – Liturgia Wieczerzy Pańskiej:

Msza św.  oraz procesja przeniesienia Najświętszego Sakramentu do Ciemnicy.

ADORACJA PANA JEZUSAW CIEMNICY do godz. 22.00. Czytaj dalej

Marzec 3, 2018

Program Rekolekcji Wielkopostnych – Kwaczała 2018 r.

PROGRAM  REKOLEKCJI

KWACZAŁA – WIELKI POST 2018 r.

 

Niedziela – 11.03 . 2018 r.

 

godz.  7.00 – Msza św. z nauką ogólną.

godz.  9.00 – Msza św. z nauką ogólną.

godz.11.00 – Msza św. z nauką ogólną.

godz.15.00 – Msza św. z nauka ogólną i Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

godz. 16.45 – Spotkanie Grupy Modlitewnej O. Pio i Lectio Divina.

 

Poniedziałek – 12. 03. 2018 r.

 

godz.  8.00 – Msza św. z nauką ogólną.

godz.  9.30 – Msza św. dla chorych z udzieleniem sakramentu chorych.

godz.10.45 – Spotkanie dla dzieci . 

godz.12.00 – Odwiedziny chorych – (prosimy o zgłaszanie adresów).

godz.13.45 – Spotkanie dla młodzieży klas gimnazjalnych.

godz.17.30 – Różaniec.

godz.18.00 – Msza św. z nauką ogólną.

godz.19.00 –  Nauka dla małżonków i rodziców.

 

 

Wtorek – 13. 03. 2018 r.

 

godz.  8.00 – Msza  św. z nauką ogólną.

godz.10.45 – Spotkanie  dla dzieci.

godz.13.45 – Spotkanie dla  młodzieży klas gimnazjalnych.

godz.17.30 – Różaniec.

godz.18.00 – Msza św. z nauką ogólną.

godz.19.00 – Nauka dla małżonków i rodziców.

 

 

Środa – 14. 03. 2018 r. (dzień spowiedzi) –

 zakończenie rekolekcji.

Spowiedź: od godz. 8.00 do godz. 10.30 i od godz. 15.00 do godz. 18.00.

(Przerwa w spowiedzi 9.00-9.30 – 16.00-16.30)

godz.  9.00 – Msza św. z nauką ogólną – zakończenie rekolekcji.

godz.10.45 – Msza św. dla dzieci.

godz.13.45 – Msza św. dla młodzieży  klas gimnazjalnych.

godz.18.00 – Msza św. z nauką ogólną – zakończenie rekolekcji. 

godz.19.00 – AGAPA.

 

Serdecznie zapraszamy:

Ks. Michał Piela SDS, Ks. Marian, Ks. Artur.

 

 

Grudzień 23, 2017

Kolęda 2018 – plan.

 

Kolęda 2017/2018

Ks. Artur

  1. od Pań. Kaszubów do Pani Gołdynowej – środa           27.12.2017,         godz. 8.00
  2. Od Pań. Jochymków do Pań. Wyrodów – czwartek      28.12.2017,         godz. 8.00
  3. Od Pań. Sikorów do Pań. Niechwiejów – piątek            29.12.2017,         godz. 8.00
  4. Od Pań. Perończyków do Pana Węgrzyna –  sobota   30.12.2017,          godz. 8.00
  5. Od Pań. Szpila do Pań. Taborskich – wtorek                    2.01.2018,       godz. 9.00
  6. Od Pań. Rożnawskich do Pani Żądłowej –  środa             3. 01.2018,       godz. 8.00
  7. Kamionka Mała i Duża – piątek                                         5.01.2018,        godz. 9.00

Ks. Marian

 

  1. Od Jana Szarka do Pań. Adamczyków (od Rozkochowa). środa   27.12.2017,      godz.   8.00
  2. Od Stanka – (Skotnica) – do Pań. Nawalańców. czwartek      28.12.2017,              godz.   8.00
  3. Łozek – od Pań. Kapustów do Pań. Zelechów. – piątek         29.12.2017,              godz.   8.00
  4. Dokończenie Łozku – od Pań. Jarczyków do Pań. Filipków – sobota 30.12.2017, godz.   8.00
  5. Płoszczań-                                                                              wtorek   2.01.2018,   godz. 15.00
  6. Piasek – od Pań. Moskałów do Pań. Mądrzyków – środa              3. 01.2018,       godz.   8.00