Parafia p.w. św. Stanisława Kostki

Księża w parafii Kwaczała

 

  1. Proboszczowie:
  • ks. Stanisław Stopka: 1.09.1983-4.02.2013

(30.06.1983  mianowany Rektorem kościoła w Kwaczale z obowiązkiem zamieszkania tamże. 1.09.1983 r. mianowany Proboszczem).

  • ks. Marian Pietraszko: od 11.02.2013 r.
  1. Diakoni: praktyka w okresie Wielkiego Postu:
  • dk. Dariusz Puchała           1988
  • dk. Janusz Łomzik:            1990
  • dk. Paweł Piotrowski:         1991
  • dk. Andrzej Grodecki:         1992
  • dk. Robert Chopciaś:          1993
  • dk. Bogdan Zbroja:              1994 
  1. Diakoni: Praktyka roczna od IX do VI:
  • dk. Robert Michałek:           1.09.1994-30.06.1995
  • dk. Wojciech Leśniak:        1.09.1995-30.06.1996
  • dk. Piotr Jańczy :                1.09.1996-30.06.1997
  • dk. Wojciech Węgrzyniak: 1.09.1997-30.06.1998
  1. Wikarzy:
  • ks. Artur Gadocha:         23.08.1998-30.08.2002
  • ks. Marek Poznański:    30.08.2002-26.08.2006
  • ks. Artur Zdebski:          26.08.2006-28.08.2010
  • ks. Leszek Dyląg:          28.08.2010-  1.12.2012
  • ks. Marian Pietraszko:  1.12.2012- 10.02.2013
  • ks. Artur Gadocha:       11-12. 2014
  1. Pomoc duszpasterska:
  •   ks. Tadeusz Rudek:         7.08.1988-26.08.1989
  •   Ks. Janusz Jaster:         16.08.2013-8.12.2014