Parafia p.w. św. Stanisława Kostki

XII Niedziela Zwykła – Ogłoszenia – 23.06.2024

Dziś przypada dzień Ojca. Modlimy się podczas każdej Mszy Świętej w intencji naszych Ojców. Dla żyjących będziemy wpraszać obfite łaski, a zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.

Zapraszam do codziennej wspólnej modlitwy litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy Świętej z godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy o 16.00.

Ostatnie nabożeństwo czerwcowe w przyszłą niedzielę, 30 czerwca, po Mszy Świętej z godz. 16.00

Rozpoczął się czas wakacji dla dzieci i młodzieży, czas urlopów, wypoczynków, wspólnych i rodzinnych wyjazdów. Wszystkim życzymy dobrego i owocnego wypoczynku, radosnych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół oraz bezpiecznych podróży i powrotów do domu.

Choć czasie wakacji nie będzie regularnych spotkań dla grup parafialnych, to jednak w wybrane soboty będą organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęcia. Od godz. 14.00 do 17.00 dla dzieci młodszych (szkoła podstawowa) oraz od 19.00 do 21.00 dla młodzieży.

Najbliższe spotkanie będzie w sobotę 6 lipca.

Jutro w poniedziałek uroczystość Narodzenia św. Jana Apostoła, natomiast w sobotę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W sobotę z racji uroczystości dodatkowa Msza Święta o godz. 7.00.

Przypominam, że rok 2025 będzie w Kościele Rokiem Świętym. Nasza Parafia planuje wyjazd na pielgrzymkę samolotową do Włoch. W programie: Rzym, Monte Casino, Asyż, Casia, San Giovanni Rotondo, Neapol. Termin: 10-17.03.2025. Koszt to 4190 zł. Zapraszam wszystkich do udziału w pielgrzymce jubileuszowej. Program w gablotce oraz na stronie parafii.

Na stoliku są do nabycia: Gość Niedzielny, Niedziela, Gość Historia a dla dzieci Mały Gość

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z nasze wspólnoty parafialnej śp. Marię Ziajka. Zmówmy modlitwę w jej intencji…. Dobry Jezu a nasz Panie..