Parafia p.w. św. Stanisława Kostki

Ogłoszenia parafialne 15.07.2018 r.

Ogłoszenia parafialne – (15.07.2018 r.).   

  1. Dzisiaj w 15. Niedzielę zwykłą przypada wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
  2. Jutro wspominamy Najświętszą Maryję Pannę z góry Karmel. Z tej okazji zachęcamy wszystkich do świadomego noszenia przy sobie znaków przynależności do Chrystusa. Jednym z tych znaków jest szkaplerz lub medalik zawieszony na szyi albo noszony w kieszeni ubrania.
  3. W przyszłą Niedzielę 22. Lipca przypada święto Marii Magdaleny.
  4. Niech Jezus obdarzy swoimi duchowymi darami solenizantów i jubilatów całego tygodnia.
  5. W poniedziałek o godz. 15.00 pogrzeb ś.p. Kazimierza Białasek.

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:

  • 20 VII – Bł. Czesław, prezbiter.
  • 21 VII – Św. Wawrzyniec, prezbiter i Doktor Kościoła

Intencje Mszalne od       15.07.2018 do 22.07.2018

Niedziela  – 15. 7. 2018

  7.00                     + Julia Dębska – (od chrześniaka Stefana   z rodz.).  

  9.00               + Mirosław Pławecki w 11 r. śm.                                                    

11.00               + Józef Kramarz – (od siostry).                                                                                                                                                                 

15.00              O zdrowie i bł. Boże  dla córeczki Lidii Stronczyńskiej w 1 r. ur. oraz dla Rodziców i chrzestnych

PONIEDZIAŁEK  16.07. 2018         

7.00                     + Wiesław Cora – (od rodziny Perończyków i cioci Oli).       

18.00                   + Jerzy Bochenek w 19 r. śm.                                                                                                                                                                

WTOREK     17.07. 2018

  7.00                   + Stanisława (ona) Jarczyk – (od Stanisława Pawia). 

   18.00            + Józefa (ona) Mazgaj      (od sąsiadów Budzowskich i Rożnawskich).                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  ŚRODA 18.07. 2018 

7.00                     + Janina Zimoląg – (od rodziny Niemczyków).                                                                                                                                                                 

18.00              W intencji Ojczyzny – Nowenna Jubileuszowa.                                                                                                                                                                                                                           CZWARTEK     19.7. 2018

  7.00                   + Janina Błasiak od Stecowej z rodz.  

18.00                + Stanisława (ona) Pażdzior  – (od Winiarskich z Rozkochowa).                                                                                                                                                 

PIĄTEK        20.7. 2018

  7.00               +  Maria Warchoł- (od koleżanki Marii).            

18.00                   + Mieczysław Chwała w r. śm.    

SOBOTA    21.7. 2018

7.00                      + Władysława (ona) Taborska – (od rodz. Kozak z Lubnia).     

18.00              + Edward Kowalski w r. śm., Władysława żona.                                                                                                                                                                                                        

Niedziela  – 22. 7. 2018.

  7.00                     + Julia Dębska – (od sąsiadów Głogowskich i Woskowiczów).       

  9.00               + Ewa Knapik, Albina Ostrowska i Helena Ostrowska.   

11.00               + Józef Węgrzyn w 31 r. śm., Józefa żona i zmarli Rodzice.                                                                                                                                                              

 15.00              + Stefan Głogowski w r.      śm., Rozalia żona, Eugeniusz i Stefan – synowie.