Dwudziesta pierwsza niedziela w ciągu roku

25 Sierpień 2019 – OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Jutro obchodzimy Uroczystość M. B. Częstochowskiej. Na Mszy św. odnowienie ślubów jasnogórskich.
  2. We wtorek wspominamy św. Monikę, w środę św. Augustyna, w czwartek przypada wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  3. W sobotę Msza św. dożynkowa o godz. 15.00. Po Mszy organizatorzy „Kwaczalskiego święta chleba” serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców na część artystyczno-rozrywkową na boisko sportowe. Ze względu na Dożynki druga Msza w sobotę wyjątkowo o godz. 7.00.
  4. W przyszłą niedzielę pół godz. przed każdą Mszą św. możliwość spowiedzi dla dzieci i młodzieży na rozpoczęcie roku szkolnego.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00 zmianka tajemnic różańca.
  6. Parafia organizuje wyjazd do Kalwarii w ramach XXVII Pielgrzymki Rodzin, która odbędzie się w niedzielę 8 września. Zapisy w zakrystii.
  7. Dziękujemy panom: Andrzejowi Garnkowi, Stanisławowi Rychlikowi, Stanisławowi Rożnawskiemu, Łukaszowi Garnkowi za porządki zrobione wokół kościoła. Bóg zapłać.

Intencje mszalne od 26.08 do 01.09.2019

PONIEDZIAŁEK – 26.08

18.00  + Józefa Węgrzyn ( w 9 r. śmierci ), Józef mąż i zmarli rodzice.

+ Alojzy Taborski ( od chrześniaka Wojtka z żoną ).

WTOREK – 27.08

7.00    + Józef Kramarz ( od syna Bogdana z rodziną ).

ŚRODA – 28.08

18.00  W 25 r. ślubu Stanisławy i Kazimierza Maj: dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosł. Boże, opiekę Maryi i zdrowie.

O błogosł. Boże i zdrowie dla rodzin: Cudzich i Bednarz.

CZWARTEK – 29.08

07.00  O błogosł. Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Weroniki z okazji 18 r. urodzin.

O błogosł. Boże i zdrowie w rodzinie.

PIĄTEK – 30.08

18.00  + Edward Rożnawski ( w r. śmierci ), Stefania żona, Marcin wnuk.

+ Antonina Babik ( od rodziny Garbinów ).

SOBOTA – 31.08

7.00    + Rozalia i Józef Lizończyk i ich rodzice.

15.00  Dziękczynna za zebrane plony.

NIEDZIELA – 01.09

07.00  Za wstawiennictwem Królowej Polski: o opiekę, pokój na świecie i pomyślność naszej Ojczyzny.

09.00  + Franciszek Perończyk ( w 8 r. śmierci ), Józefa żona.

11.00  + Krystyna Biel ( w rocz. śmierci ).

15.00  + Julia i Alojzy Hajduk, Jan syn i zmarli z Rodziny. value