Parafia p.w. św. Stanisława Kostki

Intencje mszalne

2 marca, 2024

intencje mszalne – 03-10.03.2024 r.

III Niedziela Wielkiego Postu – 03.03.2024

8.00  –  W intencji Franciszka, Gabrieli i Anastazji o potrzebne łaski, boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego

11.00  –  † Janina Janarek (15 r.śm.) Jan mąż

15.00  –  Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym

16.00  –  † Józefa Perończyk (11 r.śm.), Franciszek mąż

Poniedziałek – 04.03.2024

18.00  –  † Józef Soboń (w r.śm), Janina żona, i zm. Rodzice

Wtorek – 05.03.2024

7.00  –  † Józef Bachowski (od syna Kazimierza z Rodziną)

Środa – 06.03.2024

18.00  –  † Bronisław   Majcherczyk (7 r.śm.)

Czwartek – 07.03.2024

7.00  –  † Anna Murach (od Rodziny Murachów)

Piątek – 08.03.2024

18.00  –  Zbiorowa za zmarłych:

† Jan Mazgaj (od Marii Jarczyk z Rodziną)

† Jerzy Węgrzyn (od Rodziny Bebak z Rozkochowa)

† Stanisława Turecka (od Rodziny Banasików z Libiąża)

† Rozalia Rożnawska (od Władysławy i Kazimierza Murach)

† Stefan Szmaciarz (od chrześniaka Wiesława)

† Józef Bachowski (od sąsiadów Tekielaków)

† Maria Urbańczyk (od Edyty i Ireneusza Ciupek)

† Anna Murach (od kuzynki Bożeny z Rodziną)

† Władysława Cudak

† Władysław Czak

† Julian Toka (od chrześniaka Krzysztofa Toki z Rodziną z Płazy)

† Wanda Gut

† Jan Miziołek

† Julia Krawęda

Sobota – 09.03.2024

18.00  –  † Wiesław Stanek

IV Niedziela Wielkiego Postu – 10.03.2024

8.00  –  † Rozalia Kulawik, Władysław mąż i zm. Rodzice

9.30  –  O potrzebne łaski dla Agaty i Kazimierza, o zdrowie, Boże błogosławieństwo i Opiekę Matki Bożej

11.00  –  † Aniela Kulawik, Franciszek mąż

15.00  –  Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym

16.00  –  † Tadeusz Stec, Maria żona, Rozalia, Janina i Józef Rodzice

25 lutego, 2024

intencje mszalne – 25.02-03.04.2024 r.

II Niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2024

8.00  –  † Genowefa i Czesław Szustak

11.00  –  † Stanisław Mazgaj (7 r.śm.)

15.00  –  Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym

16.00  –  † Józef Pierzynka (29 r.śm.)

Poniedziałek – 26.02.2024

18.00  –  † Stefan Cygan (r.śm.) Julia żona

Wtorek – 27.02.2024

7.00  –  † Jerzy Węgrzyn (od rodziny Nowaków z Rozkochowa)

Środa – 28.02.2024

18.00  –  † Maria Mazgaj (2 r.śm.) Franciszek mąż

Czwartek – 29.02.2024

7.00  –  † Rozalia Rożnawska (od siostry Heleny i Rodziny Garlińskich)

I Piątek miesiąca – 01.03.2024

7.00  –  † Stanisława Jarczyk, Józef mąż, Jan syn

18.00  –  † Stefan Szmaciarz w r.śm. (od córki Teresy z Rodziną)

Sobota – 02.03.2024

7.00  –  † Jan Hajduk (32 r.śm.)

18.00  –  † Zofia Kulawik (1 r.śm.)

Modlitwa wynagradzająca za wszelkie zniewagi wobec Najświętszego Serca Pana Jezusa
i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny z błaganiem o jak najszybszy Triumf Niepokalanego Serca Maryi

III Niedziela Wielkiego Postu – 03.05.2024

8.00  –  W intencji Franciszka, Gabrieli i Anastazji o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego

11.00  –  † Janina Janarek (15 r.śm.) Jan mąż

15.00  –  Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym

16.00  –  † Józef Perończyk (11 r.śm.), Franciszek mąż

18 lutego, 2024

intencje mszalne – 18-25.02.2024 r.

I Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2024

8.00  –  † Antonina Filipek (r.śm.), Antoni mąż, Stanisław mąż

11.00  –  † Alojzy Taborski, Władysława Chrobak, Władysław i Julia Szpila

15.00  –  Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym

16.00  –  † Mieczysław Kurzański, zm. Rodzice i brat

Poniedziałek – 19.02.2024

18.00  –  † Stefan Szmaciarz (od Zofii i Zdzisława Kulczyk)

Wtorek – 20.02.2024

7.00  –  † Kazimierz Wyroda

Środa– 21.02.2024

18.00  –  † Józef Bachowski

Czwartek – 22.02.2024

7.00  –  † Stanisława Turecka (od koleżanek z kolegów z Koła Gospodyń Wiejskich)

Piątek – 23.02.2024

18.00 –  Zbiorowa za zmarłych

† Rozalia Rożnawska (od Marii Seremak z Rodziną)

† Jan Mazgaj (od Rodziny Kowalskich)

† Jerzy Węgrzyn (od Krzysztofa Kurka z Rodziną)

† Stanisława Turecka (od kuzyna Andrzeja z Rodziną z Jaworzna)

† Stefan Szmaciarz (od Janiny Hajduk)

† Anna Murach (od Agnieszki Zięby)

† Władysław Czak

† Władysława Cudak

† Julian Toka (od wnuczki Sylwii z Rodziną)

† Maria Urbańczyk (od wnuka Roberta z Rodziną)

† Józef Bachowski

Sobota – 24.02.2024

18.00  –  † Maria Urbańczyk (od wnuka Tomasza z Rodziną)

II Niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2024

8.00  –  † Genowefa i Czesław Szustak

11.00  –  † Stanisław Mazgaj (7 r.śm.)

15.00  –  Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym

16.00  –  † Józef Pierzynka (29 r.śm.)

9 lutego, 2024

intencje mszalne – 11-18.02.2024 r.

V Niedziela zwykła – 11.02.2024

8.00  –  † Franciszek Perończyk, Stefan syn

11.00  –  † Jan Wierzba (w 26 r.śm.)

16.00  –  † Julia i Adam Dębscy, wnuk Artur

Poniedziałek – 12.02.2024

18.00  –  † Jerzy Węgrzyn (od Dawida, Pauliny i Bartusia)

Wtorek – 13.02.2024

7.00  –  † Jan Kulczyk (r.śm.), Stanisław Kłaput (r.śm.)

Środa popielcowa– 14.02.2024

7.00  –  † Franciszek Jarczyk, Józefa żona, Franciszek, Jan, Józef synowie, Jadwiga synowa

9.00  –  Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00  –  Zbiorowa za zmarłych:

† Jerzy Węgrzyn (od Marka Błasiaka z rodziną z Babic)

† Stanisława Turecka (od Kuzynki Haliny z mężem)

† Rozalia Rożnawska (od Rodziny Synalów, Antoszów oraz Mendeli z Rodziną)

† Stefan Szmaciarz (od wnuka Sebastiana z Rodziną)

† Maria Urbańczyk (od sąsiadów Piwowarczyków i Tylusów)

† Anna Murach (od sąsiadów Stanisławy i Stanisława Cudak z Rodziną)

† Władysław Czak

† Władysława Cudak

† Marek Słowik (od Teresy i Mirosława Buch z Rodziną)

† Julian Toka (od szwagierki Heleny)

† Maria Szpila

† Michał Adamczyk

Czwartek – 15.02.2024

7.00  –  † Anna Murach (od chrzestnej z Wiesławem)

Piątek – 16.02.2024

18.00  –  Wypominkowa

Sobota – 17.02.2024

18.00  –  † ks. Bolesław Domagała

I Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2024

8.00  –  † Antonina Filipek (r.śm.), Antoni mąż, Stanisław mąż

11.00  –  † Alojzy Taborski, Władysława Chrobak, Władysław i Julia Szpila

15.00  –  Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym

16.00  –  † Mieczysław Kurzański, zm. Rodzice i brat