Ogłoszenia parafialne 10 1 2016 r.

1. Dzisiejsze Święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. My jednak przedłużymy okres śpiewania kolęd, zgodnie z dawną polską tradycją, do święta Ofiarowania Pańskiego 2 lutego.
  2. Również dzisiaj o godz. 16.00 dzieci i młodzież serdecznie zapraszają Wszystkich parafian na Jasełka p.t. Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś. Po jasełkach spotkanie opłatkowe dla Rodziców ministrantów, lektorów i scholii dziecięcej. Jasełka będą jeszcze wystawione w niedzielę 17 stycznia również o godz. 16.00, wtedy szczególnie zapraszamy wszystkie Panie z Róż Żywego Różańca na tradycyjny opłatek.

1. Zakończyła się kolęda w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę w domach, gościnność, przygotowane posiłki, transport oraz za wszystkie złożone ofiar.
  1. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła z racji trzeciej niedzieli miesiąca.
  3. Dziękujemy wszystkim organizatorom i uczestnikom Orszaku Trzech Króli oraz Panu Andrzejowi Glistakowi za opiekę nad zwierzętami w naszej szopce.
  4. W piątek o godz. 19.00 spotkanie Komitetu Organizacyjnego ŚDM Kraków 2016. Zapraszamy młodzież z naszej parafii. Jednocześnie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję zbierania nakrętek. Zostały one przekazane do Ośrodka Pomocy Osobom z Niepełnosprawnością ,,Dolina Słońca,, w Radwanowicach.
  5. W czasie ferii zimowych organizujemy II Mistrzostwa Parafii w tenisie stołowym oraz I Mistrzostwa w FIFA 16 na PS4 dla dzieci ze SP i Gimnazjum. Zapisy chętnych do udziału do końca tego tygodnia.
  6. Bóg zapłać za przystrojenie kościoła na dzisiejszą niedzielę, a na przyszłą prosimy rodziny  z ul. Prymasa Wyszyńskiego nr. 57,55,68,53,66 oraz ul. Graniczna nr. 1,2,3 czyli od    Pań.  Kaszubów  do Pani Pikulskiej.
  1. W minionym tygodniu w naszym kościele był pogrzeb ś.p. Romana Koska. Módlmy się w Jego intencji o wieczne zbawienie.

Intencje Mszalne od 10.1.2016 do 17.1.2016 r.

Niedziela  – 10.1. 2016

7.00                   O zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

9.00                   + Jerzy Bębenek w 5 r. śm.

11.00                  + Rozalia i Feliks Lasek.

15.00                  + Albin Pierzynka w r. śm., Stefania ż.

PONIEDZIAŁEK     11.1. 2016

7.00                   + Roman Michalski  (od rodziny Jochymków).

17.00                 + Józefa (ona) Pierzynka  (od Kopaczów z rodz.).

WTOREK     12.1. 2016

7.00                   + Józefa (ona) Pierzynka  (od  Teresy Leśniak z rodz.).

17.00                  + Roman Michalski (od sąsiadów Zelechów).

ŚRODA      13.1. 2016

7.00                   + Ferdynand Niemczyk  (od córki Janiny z rodz.).

17.00                  + Józef Domagała w r. śm., Józefa ż., Jan i Bolesław – synowie.

CZWARTEK     14.1. 2016

7.00                  + Józefa (ona) Pierzynka  (od siostrzenicy Zofii z rodz.)

1 7.00                    + Ferdynand Niemczyk  (od córki Stanisławy z rodz.).

PIĄTEK        15.1. 2016

7.00                 + Jan Kulczyk  (od żony).

17.00                  + Zofia Szarek  (od córki Marii).

SOBOTA    16.1. 2016

7.00                   + Ferdynand Niemczyk  (od córki Krystyny z rodz.).

17.00                  O bł. Boże dla Julii w 1 r. ur.

Niedziela  – 17.1. 2016

7.00                   + Maria i Ludwik Jazowscy.

9.00                   + Henryk Pikulski w 6 r. śm. i zm. Rodzice.

11.00                  + Roman Michalski  (od chrześniaka Tomasza z rodz.).

15.00                  + Tomasz Głownia w 8 r. śm.