Parafia p.w. św. Stanisława Kostki

Ogłoszenia parafialne 4.03.2018 r.

Ogłoszenia parafialne – (4.03.2018 r.).

  1. W trzecią niedzielę Wielkiego Postu Chrystus uświadamia nam, że już najwyższy czas, by dokonać radykalnego uporządkowania naszego życia.
  2. Zapraszamy na drogę krzyżową w piątek o godz. 16.30 i na gorzkie żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 15.00. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do skarbony parafialnej pod chórem.
  3. W czwartek, 8 marca zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencjach kobiet na Mszę Świętą o godz. 17.00. Wszystkim Kobietą z naszej parafii niech Bóg błogosławi i niech Was obdarzy potrzebnymi łaskami.
  4. W zakrystii do nabycia baranki wielkanocne. Ofiary składane przy zakupie będą przeznaczone Caritas.
  5. W piątek i sobotę wolontariusze naszego Parafialnego Zespołu Caritas już po raz 10.  będą brali udział w Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności przy pawilonach GS w Alwerni i Kwaczale. Także w  niedzielę 11. marca w naszym kościele będą wystawione kosze na żywność, która zostanie przekazana rodziną naszej parafii. Za każdy dar serca serdecznie dziękujemy. 
  6. W najbliższą 4.niedzielę wielkiego postu rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje. Program rekolekcji jest zamieszczony w naszej parafialnej gablocie oraz na stronie internetowej parafii.
  7. Dziękujemy za ofiary złożone na remont naszej świątyni. W lutym zebrano 13 320 zł. Tym samym zobowiązania finansowe wobec firmy ,,Sołdach-Pol,, wynoszą 141 528,80 zł. Dziękujemy za wszystkie złożone ofiary.
  8. W minionym tygodniu w naszej parafii był pogrzeb ś.p. Roberta Buczka i Mari Taborskiej.

Intencje Mszalne od 4.03.2018 do 11.03.2018                       

Niedziela – 4.03. 2018

  7.00                   + Julia Dębska   (od chrześniaka Leszka Głogowskiego).                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  9.00              + Ks. Proboszcz Stanisław Stopka                                                    

11.00             + Wiesław Stanek w 30 r. śm.

15.00             + Janina Janarek w 9 r. śm.

 

PONIEDZIAŁEK  5.03. 2018   

   7.00                 O bł. Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla doktora Kazimierza Michałka.

17.00                  + Julia Paw, Władysław mąż.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

WTOREK     6.03. 2018

  7.00                   + Bronisława Knapik w 1 r. śm., Franciszek mąż.      

17.00              + Bronisław Majcherczyk w 1  r. śm.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 ŚRODA  7.03. 2018 

   7.00                + Krystyna Biel    (od rodziny Dalke).                                                                                                                                                                                                              

17.00             + Józef Jarczyk, Józefa (ona) Jarczyk.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

CZWARTEK     8.3. 2018

    7.00                               + Antonina Chachuła   (od sąsiadów Dudków).                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   17.00             O zdrowi i bł. Boże dla pań z KGW.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        PIĄTEK        9.3. 2018

  7.00                  + Stanisław Mazgaj    (od wnuka Emila).

17.00                  + Józefa (ona) Biel w 10 r. śm., Roman mąż.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

SOBOTA    10.3. 2018

  7.00              + Bronisław Majcherczyk    (od córki z rodz.).                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 17.00             O zdrowie i bł. Boże dla Ani w 1 r. urodzin.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Niedziela  – 11. 3. 2018.

  7.00                   + Czesław i Genowefa Szustak.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  9.00              + Józef Soboń, Janina żona i ich zmarli Rodzice.                                                    

11.00             + Franciszek Niechwiej, Józefa żona.

15.00             + Jan Kulawik, Helena żona, Jan syn.