Ogłoszenia parafialne na II niedzielę wielkanocną

W dzisiejszą niedzielę przypada Uroczystość Bożego Miłosierdzia.

Na zakończenie Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia.
O godz. 15.00 <Godzina Miłosierdzia> – odmówimy koronkę, po niej rozpoczniemy Mszę św. Po zakończeniu Mszy będzie możliwość uczczenia relikwii św. s. Faustyny.

Jutro, po zakończeniu Mszy św. wieczornej, zapraszam na spotkanie rodziców dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły pierwszy raz do Komunii św.

W niedzielę, 23.04. br. o godz. 16.00 odbędzie się na występ chóru GOSPEL ALWERNIA. Zapraszam wszystkich zainteresowanych Parafian oraz Gości na to wokalno-muzyczne wydarzenie.

20, 21 i 24 kwietnia (tj. czwartek, piątek i poniedziałek) odbędą się ostatnie przygotowania kandydatów do bierzmowania.

Wszystkich, którzy mają przyjąć sakrament bierzmowania 25 kwietnia, zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00 – po niej odbędą się próby.

W soboty 22 i 29 kwietnia w godz. 10.00-12.00 będzie jeszcze możliwość skorzystania z pomocy rozliczenia z podatku dochodowego za ubiegły rok.

W przyszłą niedzielę będzie zbierana składka inwestycyjna w kopertach.

INTENCJE MSZALNE (należy kliknąć: Czytaj dalej)

Wyjątkowo proszę wyświetlić zdjęcie