Parafia p.w. św. Stanisława Kostki

Ogłoszenia parafialne 1.10.2017 r.

Ogłoszenia parafialne – (1.10.2017 r.).

  1. Dziś w kościołach i we wspólnotach rodzinnych rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu. Od jutra wieczorna Msza św. o godz. 17.00. Różaniec w naszej parafii: w tygodniu po Mszy św. wieczornej, w niedzielę po Mszy św. o godz. 15.00.   Zapraszamy  wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału w codziennej Mszy Świętej i w nabożeństwie różańcowym. Tych zaś, którym trudniej dotrzeć do kościoła, prosimy o wspólne odmawianie różańca w domach. W naszych modlitwach pamiętajmy też o studentach rozpoczynających rok akademicki.  W tym roku prosimy o prowadzenie różańca: w poniedziałki kl. IV a i b SP, we wtorki kl. II a i b Gimn., w środy kl. VI i VII SP, w czwartki kl. V SP, w piątki kl. III Gimn., w soboty kl. I i II SP  i Róże Żywego Różańca. Serdecznie prosimy aby w wyznaczonym dniu były obecne na nabożeństwie wszystkie dzieci z danej klasy. W miarę możliwości prosimy także o udział w nabożeństwie Rodziców i Dziadków tych dzieci.
  2. W poniedziałek w liturgii wspominamy św. Aniołów Stróżów.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi świętej pierwszopiątkowej od godz. 16.00.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca, w liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej o godz. 8.00 odwiedzimy chorych z posługa sakramentalną, po wieczornej Mszy Świętej o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo pierwszosobotnie pięciu pierwszych sobót miesiąca połączone z różańcem – serdecznie zapraszam zwłaszcza czcicieli Matki Bożej.

Intencje Mszalne od 1.10.2017 do 8.10.2017 r.

Niedziela – 1.10. 2017

  7.00                    + Stanisław Wątroba   (od Marty).                                                                                                                                                                

  9.00                   + Edward Kulawik w 9 r. śm., zmarli Rodzice i teściowie.                                                     

11.00                  + Franciszek Paw.                                                               

15.00                  O opiekę Aniołów Stróżów nad Różami Różańcowymi i ich rodzinami – od Róż Różańcowych .     

     

PONIEDZIAŁEK  2.10. 2017   

  7.00                   + Bogusława Malatyńska   (od Anny Olcoń  z rodz.).

17.00                    + Franciszek Gaudyn i Rozalia żona.                               

WTOREK     3.10. 2017

  7.00                    + Franciszek Jarczyk, Józefa żona, Franciszek i Jan synowie.                                                                                                                                                                                                             

17.00                   + Franciszek Bachowski i zm. Rodzice.                                                                                                                                                                                                                                                                                           

ŚRODA  4.10. 2017 

     7.00                + Ks. Proboszcz Stanisław Stopka.                                                                                                                                                                                                              

17.00                  + Franciszek Mazgaj, Józef syn i zm. Rodzice.  

CZWARTEK     5.10. 2017

    7.00                 + Franciszek Bachowski w 18 r. śm., Józefa zona, Franciszek i Stanisław – synowie.                                                                                                                                                                                                                                                        

   17.00               + Stanisław Węgrzyn w 7 r. śm., Genowefa żona.                                                                                       

PIĄTEK        6.10. 2017                              

  7.00                    + Genowefa Węgrzyn   (od rodziny Pławeckich).    

17.00                  O zdrowie i bł. Boże dla ks. Artura w 50 r. urodzin oraz z okazji imienin.                                            

                                                                              SOBOTA    7.10. 2017                                         

  7.00                   + Krystyna Biel   (od Krystyny i Edwarda Mazgaj).                                                                                                                                                                                                              

17.00                  + Jan Perończyk w r. śm., Antonina żona.                                                                                                                                                                                                                                                               

Niedziela  – 8. 10. 2017

  7.00                    + Edward Kulawik w 9 r. śm., zmarli Rodzice i teściowie.                                                                                                                                                                

  9.00                   + ks. Proboszcz Stanisław Stopka – z okazji urodzin.                                                     

11.00                  + Stanisław Perończyk w 30 r. śm., Rozalia żona.                                                               

15.00                  O zdrowie i bł. Boże dla Mileny w 1 r. urodzin.