Parafia p.w. św. Stanisława Kostki

Ogłoszenia parafialne 22.10.2017 r.

Ogłoszenia parafialne – (22.10.2017 r.).

  1. Dzisiejsza niedziela w całym Kościele poświęcona jest sprawie misji. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny.
  2. W dzisiejszą niedzielę przypada też 69. rocznica śmierci Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda, wielkiego Prymasa Polski w jakże trudnych latach 1926-1948.
  3. W sobotę, 28 października, w liturgii czcimy św. Apostołów Szymona i Judę Tadeusza. Święty Juda Tadeusz uważany jest za patrona spraw beznadziejnych, wzywamy go w szczególnych potrzebach.
  4. W najbliższą niedzielę 29. października nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. Pamiętajmy o tym planując wyjście do kościoła na Mszę św. Również w niedzielę za tydzień będziemy obchodzić Rocznicę Poświęcenia Kościoła Własnego. Po Mszy św. o godz. 7.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i odśpiewanie hymnu ,,Ciebie Boga wysławiamy,,.
  5. Wypominki roczne i jednorazowe przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.
  6. We wtorek w naszej parafii był pogrzeb ś.p. Krystyny Kużnickiej.

 

Intencje Mszalne od 22.10.2017 do 29.10.2017 r.

Niedziela – 22.10. 2017

7.00                      + Stanisława (ona) Mazgaj.                                                                                                                                                                

  9.00                   + Józef  Głownia w 8 r. śm. i zmarli Rodzice.                                                     

11.00                  + Józef Kowalski w 3 r. śm.                                                               

15.00                  + Jan Głownia w 3 r. śm., Stefania żona oraz zmarli Rodzice.     

PONIEDZIAŁEK  23.10. 2017   

  7.00                   + Franciszek Szpila    (od wnuka Bartosza z rodz.).                                                                                                                                                                                                                                                       

17.00                  + Jan Halbina.                               

WTOREK     24.10. 2017

  7.00                    + Janina Zimoląg    (od syna Henryka).                                                                                                                                                                                                              

17.00                   + Edward Rychlik w 12 r. śm., Rozalia żona.                                                                                                                                                                                                                                                                                           

ŚRODA  25.10. 2017 

   7.00                + Stanisława (ona) Jarczyk   (od rodziny Kurzańskich).                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

17.00                  + Maria Warchoł  (od syna z żoną).                                                                                                                                                                                                                                                       

CZWARTEK     26.10. 2017

    7.00                 + Władysława (ona) Taborska   (od córki Stanisławy z mężem).                                                                                                                                                                                                                                                       

  17.00                + Stanisława (ona) Pażdzior   (od syna z żoną).                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

PIĄTEK        27.10. 2017                          

  7.00                    + Stefan Lasek   (od siostry z rodz.).    

17.00                  + Józefa (ona) Mazgaj   (od syna Jerzego z żoną).                                                                                                                                                                                                                                                       

                                                                              SOBOTA    28.10. 2017                                         

  7.00                   + Władysław Kowalski.                                                                                                                                                                                                              

17.00                  + Franciszek Szpila   (od wnuka Mateusza z rodz.).                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Niedziela  – 29. 10. 2017

  7.00                    + Maria Bajerska w 5 r. śm.                                                                                                                                                                

  9.00                   + Roman Michalski.                                                     

11.00                  Dziękczynna w 20 r. ślubu Magdaleny i Bartosza z prośbą o zdrowie i bł. Boże.                                                               

15.00                  + Maria Warchoł w 1 r. śm., Jan mąż.