Parafia p.w. św. Stanisława Kostki

Ogłoszenia parafialne 7.01.2018 rok.

Ogłoszenia parafialne – (7.1.2018 r.).

  1. Niedzielą Chrztu Pańskiego kończy się liturgiczny obchód Bożego Narodzenia. Zgodnie z wielowiekową tradycją czas świątecznych dekoracji i śpiewania kolęd przedłużamy do święta Ofiarowania Pańskiego, 2 lutego. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu
  2. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Już dzisiaj zachęcamy do modlitwy w intencjach ludzi, którzy z różnych powodów opuścili swój rodzinny kraj i szukają lepszego życia na obcej ziemi.
  3. W najbliższą niedzielę 14 stycznia o godz. 16.00 zapraszamy na uroczysty koncert kolęd dedykowany wszystkim ofiarodawcą na remont naszego kościoła. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania. Po zakończeniu koncertu spotkanie opłatkowe z naszą parafialną scholą ,,Cantate Deo,, oraz z ich Rodzicami.
  4. Dziękujemy za przygotowanie Orszaku Trzech Króli oraz wszystkim, którzy w nim brali udział.
  5. W minionym tygodniu w naszej parafii był pogrzeb ś.p. Adama Dębskiego.

Intencje Mszalne od 7.1.2018 do 14.1.2018                       

Niedziela – 7.1. 2018

  7.00                   O Boże miłosierdzie nad naszą Ojczyzną- od Róż Różańcowych.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   9.00                   + Tomasz Głownia.                                                     

11.00                  Dziękcz. z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Michała  w 7 r. urodzin.

15.00                  + Rozalia i Feliks Lasek.

 

PONIEDZIAŁEK  8.1. 2018   

   7.00                 + Stanisława (ona) Jarczyk   (od sąsiadów Szalów).

17.00                 + Albin Pierzynka w r. śm., Stefania żona.

WTOREK     9.1. 2018

  7.00                   + Franciszek Szpila    (od rodz. Ostrowskich).      

17.00                  + Roman Kosek    (od Jana i Haliny Mazgaj z dziećmi).                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        ŚRODA  10.1. 2018 

   7.00                + Maria Mazgaj   (od rodziny Bębenków).                                                                                                                                                                                                              

17.00              + Bronisław Majcherczyk   (od żony).                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

CZWARTEK     11.1. 2018

    7.00                 + Maria Cora   (od syna Stanisława z rodz.).                                                                                                                                                                                                              

 17.00                 + Stanisław Mazgaj   (od córki Alicji z rodz.).                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 PIĄTEK        12.1. 2018 

  7.00                  + Stanisława (ona) Ciura     (od córki Bożeny z mężem).                                                                                                                                                                                                                 

17.00                  + Stanisława (ona) Kuciel   (od syna Krzysztofa z żoną).                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

SOBOTA    13.1. 2018

  7.00                   + Józef Domagała w r. śm., Józefa żona, Jan i Bolesław – synowie.

17.00                  Dziękczynna w 40 r. śl. z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla małżonków.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Niedziela  – 14. 1. 2018.

  7.00                   O zdrowie i bł. Boże, potrzebne łaski w Nowym roku dla rodziny.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   9.00                   + Henryk Pikulski i zmarli Rodzice.                                                     

11.00                  + Anna Fabian.

15.00                  W intencji Bogu wiadomej.