Parafia p.w. św. Stanisława Kostki

Ogłoszenia parafialne 154.04.2018 r.

 Ogłoszenia parafialne – (15.04.2018 r.).

  1. Przeżywamy 3. Niedzielę Wielkanocną.
  2. Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcamy przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego.
  3. W środę o godz. 19.00 spotkanie na plebani z wszystkim osobami odpowiedzialnymi za grupy, wspólnoty, stowarzyszenia działające w naszej parafii, aby wspólnie ustalić kalendarz uroczystości i imprez na rok 2018.
  4. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne.
  5. Parafia organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie. Zapisy od dzisiaj do środy. Wyjazd z niedzielę 22. Kwietnia o godz. 14.30 z parkingu przy kościele.
  6. Zapraszamy młodzież z naszej parafii na XXII Spotkanie Młodych Lednica 2000 w dniu 2. Czerwca 2018 r. Organizujemy wyjazd wspólnie z młodzieżą z parafii Zagórze. Zapisy u Mateusza Zielińskiego do 22. Kwietnia.
  7. Niech Zmartwychwstały oświeca swoim słowem każdy dzień życia solenizantów oraz błogosławi młodzieży gimnazjalnej na czas egzaminów w najbliższym tygodniu.

Intencje Mszalne od 15.04.2018 do 22.04.2018                       

Niedziela – 15.04. 2018 – Niedziela Biblijna.

  7.00                    + Józef Mazgaj, Anna żona, Irena córka, Józef syn.                                                                                                                                                                   9.00               + Jan Mazgaj w r. śm.                                                    

11.00              + Franciszek Mazgaj w 9 r. śm., Anna żona.

15.00              + Maria Ciura, Franciszek mąż.

PONIEDZIAŁEK  16.04. 2018  

   7.00                  + Wacław Buzdygan – (od kolegów Andrzeja i Adama Kowalskich).

18.00                   O zdrowie i bł. Boże dla Kasi w dniu 10 urodzin.                                                                                                                                                                   WTOREK     17.04. 2018

  7.00                   + Julia Dębska – (od siostrzenic-Małgorzaty, Krystyny i Barbary z rodzinami).   

18.00                + Bronisław Majcherczyk – (od wnuków Damiana i Łukasza).       

 ŚRODA  18.04. 2018 

   7.00                + Genowefa Pająk – (od wnuczki Pauliny z Kamilem).

18.00              + Stanisław (on) Bojda – od koleżanek i kolegów z pracy syna Andrzeja.                                                                                                                                                                  CZWARTEK     19.4. 2018

  7.00                   + Józefa (ona) Mazgaj  – (od sąsiadów Filipków).                                                                                                                                                                  18.00              + Wiesław Cora i Maria Cora- (od sąsiadów Grudniów).                                                                                                                                                                  PIĄTEK        20.4. 2018

  7.00               + Janina Zimoląg – (od Krystyny Kaszuba).

18.00                   O zdrowie i bł. Boże dla Piotra z okazji 40 r. urodzin oraz dla Jego Rodziny.                                                                                                                                                                  SOBOTA    21.4. 2018

  7.00               + Stanisława (ona) Pażdzior – (od siostry Bronisławy z rodz.).                                                                                                                                                                 18.00              W intencji naszej Ojczyzny – Nowenna Jubileuszowa.                                                                                                                                                                 Niedziela  – 22. 4. 2018.

  7.00                    + Mieczysław Kaszuba i zm. Rodzice.                                                                                                                                                                   9.00               + Rozalia i Józef Rychlik w r. śm.                                                    

11.00              Dziękcz. w 20 r. śl. Małgorzaty i Jakuba z prośba o zdrowie i bł. Boże.

15.00              Dziękcz. w 50 r. ur. męża Mirosława Strączyńskiego – od żony i córeczki Lidii.