Parafia p.w. św. Stanisława Kostki

Ogłoszenia parafialne 22.04.2018 r.

Ogłoszenia parafialne – (22.04.2018 r.).

  1. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Codziennie będziemy prosić o nowych kapłanów, misjonarzy, osoby konsekrowane. Będziemy modlić się, aby wezwani przez Pana żniwa ochotnym sercem przyjęli powołanie, a także, aby rodziny wspierały tych, których Pan sobie wybrał. Niech błogosławieństwo nowych powołań spocznie również na naszej wspólnocie parafialnej.
  2. Jutro, w uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, modlimy się za naszą Ojczyznę.
  3. W środę przypada święto św. Marka, Ewangelisty. Jest to tradycyjnie dzień modlitw o urodzaje oraz dzień imienin naszego Pasterza arcybiskupa Marka Jędraszewskiego.
  4. W sobotę w Łagiewnikach o godz. 10.00 Beatyfikacja Służebnicy Bożej Hanny Chrzanowskiej.
  5. W przyszłą niedzielę zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich użytkowników dróg w dniu modlitw za kierowców.
  6. Dobry Pasterz niech prowadzi solenizantów i jubilatów tego tygodnia.

 Intencje Mszalne od 22.04.2018 do 29.04.2018                        

Niedziela – 22.04. 2018.

  7.00                    + Mieczysław Kaszuba i zm. Rodzice.                                                                                                                                                                  9.00               + Rozalia i Józef Rychlik w r. śm.                                                    

11.00              Dziękcz. w 20 r. śl. Małgorzaty i Jakuba z prośba o zdrowie i bł. Boże.

15.00              Dziękcz. w 50 r. ur. męża Mirosława Strączyńskiego – od żony i córeczki Lidii.

PONIEDZIAŁEK  23.04. 2018  

   7.00                  + Stanisława (ona) Jarczyk – (od koleżanek córki z Przychodni Medycyna w Alwerni).

18.00                   + Jerzy Bębenek.                                                                                                                                                                  WTOREK     24.04. 2018

  7.00                   + Franciszek Szpila – (od sąsiadów Wyrodów i Pikulskich).   

18.00                + Stanisław Głownia – (od siostry z rodz.).                                                                                                                                                                  ŚRODA  25.04. 2018 

   7.00                + Maria Mazgaj – (od pracowników Poradni Stomatologicznej w Alwerni).

18.00              + Władysława Taborska – (od wnuka Dominika z rodz.).                                                                                                                                                                  CZWARTEK     26.4. 2018

  7.00                   + Józefa (ona) Mazgaj  – (od chrześnicy Genowefy z rodz.).                                                                                                                                                                  18.00              Dziękcz. w 60 r. śl. Janiny i Franciszka z prośba o zdrowie i bł. Boże.                                                                                                                                                                  PIĄTEK        27.4. 2018

  7.00               + Stanisław Mazgaj – (od córki Barbary z rodz.).

18.00                   + Jan Jochymek i Maria żona.                                                                                                                                                                 SOBOTA    28.4. 2018

  7.00               + Stanisława (ona) Ciura – (od córki Anity z mężem).                                                                                                                                                                 18.00              O zdrowie i bł. Boże dla Moniki i Damiana w 18 r. ur.                                                                                                                                                                 Niedziela  – 29. 4. 2018.

  7.00                    + Stanisława (ona) Mazgaj.                                                                                                                                                                   9.00               Dziękcz. w 50 r. urodzin z prośba i zdrowie i bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej. 11.00              + Władysław Ostrowski, Rozalia żona.

15.00              + Janina Łapuszek, Szczepan mąż.