Parafia p.w. św. Stanisława Kostki

Ogłoszenia parafialne 10.06.2018 r.

Ogłoszenia parafialne – (10.06.2018 r.).

 1. Dzisiaj przypada 10. Niedziela zwykła. Zapraszamy wszystkie Rodziny naszej parafii na IV Piknik Rodzinny organizowany na boisku szkolnym. Dokładny plan Pikniku na plakatach.
 2. W czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które tak bardzo nas umiłowało. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo z litanią do Serca Jezusowego o godz. 18.00.
 3. W środę zapraszamy na drugie w tym roku nabożeństwo Fatimskie. O godz. 19.00 różaniec po nim Masz św. o godz. 20. 00 z procesja fatimską wokół kościoła. Nabożeństwo poprowadzi ks. Karol Kolczak neoprezbiter z Suchej Beskidzkiej.
 4. Msza św. na zakończenie roku katechetycznego dla przedszkolaków będzie w piątek 15. czerwca o godz. 10.00. Zapraszamy Dyrekcję naszego Przedszkola, wychowawców, rodziców i dziadków dzieci.5. Zapraszamy na wspólne spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty rodziców dzieci ze scholii, ministrantów i lektorów. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 17 czerwca o godz. 16.00 w sali pod kościołem. W programie wspólny śpiew pieśni, poezja przy muzyce oraz poczęstunek.
 5. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanym w liturgie Oktawy Bożego Ciała.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

 • 11 VI w poniedziałek – św. Barnaba.
 • 13 VI w środę – św. Antoni z Padwy, wybitny kaznodzieja i misjonarz, ogłoszony Doktorem Kościoła.
 • 14 VI w czwartek – bł. Michał Kozal, męczennik II wojny światowe
 •  
 •  
 •  
 • Intencje Mszalne od       10.06.2018 do 17.06.2018

Niedziela  – 10. 6. 2018

  7.00                   + Jan Kulawik, Maria żona, Władysława córka.                                                                                                                                                                  9.00               O zdrowie i bł. Boże dla Kasi i Dominika w r. ślubu.                                                    

11.00              + Antoni Giermek, Józefa żona.   

15.00              + Jan Bolek w r. śm.

PONIEDZIAŁEK  11.06. 2018  

   7.00                  + Zofia i Antoni Ziajka.    

18.00                 O bł. Boże i zdrowie dla Piotrusia.                                                                                                                                                                            WTOREK     12.06. 2018

  7.00                   + Stanisława (ona) Jarczyk – (od sąsiadów Marii i Stanisława Mazgaj).        

18.00                + Rozalia Głogowska w r. śm., Stefan mąż, Eugeniusz i Stefan – synowie.       

ŚRODA 13.06. 2018 

   7.00                + Antonina Babik – od Jana i Krzysztofa z rodz.    

20.00               1. + Jolanta i Antoni Wójcik, Józef brat i zmarli Rodzice.

20.00              2. + Franciszek Szpila – (od sąsiadów Kulawików i rodz. z Chrzanowa).                                                                                                                                                                 CZWARTEK     14.6. 2018

  7.00                   + Maria Mazgaj – (od Jana Mazgaja z rodz.).                                                                                                                                                                 18.00               + Bronisław Majcherczyk – (od wnuków: Natalii i Kamila z Patrycją).                                                                                                                                                                 PIĄTEK        15.6. 2018

  7.00               + Józefa (ona) Mazgaj – (od Izabeli Skowrońskiej).

18.00                   O zdrowi i bł. Boże dla Jolanty Bieńkowskiej i Jolanty Kuciel w dniu imienin.                                                                                                                                                                 SOBOTA    16.6. 2018

  7.00               + Genowefa Pająk – (od wnuka Tomasza z rodz.).                                                                                                                                                                 18.00              + Władysława (ona) Perończyk w 10 r. śm., Józefa (ona), Maria i Wanda siostry, Jan brat.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Niedziela  – 17. 6. 2018.

  7.00                   + Stanisław Nowakowski w r. śm.                            

9.00               + Janina Soboń, Józef mąż i ich zmarli Rodzice.                                                    

11.00              + Władysława (ona) Taborska – (od Bronisławy Knapik z Tomkiem).                                                                                                                                                                 15.00              + Maria Perończyk, Antoni mąż, Antoni i Stanisław – synowie, Adam zięć.