Parafia p.w. św. Stanisława Kostki

Ogłoszenia parafialne 17.06.2018 r.

Ogłoszenia parafialne – (17.06.2018 r.).

  1. Dzisiaj w 11. Niedzielę zwykłą przypada wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika, patrona Caritas.
  2. Zachęcamy do codziennej wspólnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa podczas nabożeństwa o godz. 18.00.
  3. Ostatnie spotkanie przed pielgrzymką do Hiszpanii w czwartek o godz. 19.30.
  4. Msza św. dziękczynna za rok szkolny 2017/2018 oraz o bł. Boże na czas wakacji w piątek o godz. 8.00.
  5. W sobotę przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się podczas każdej Mszy Świętej w intencjach naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.
  6. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  7. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali i uczestniczyli w IV Pikniku Rodzinnym.
  8. Niech jubilatów i solenizantów tego tygodnia ogarnia radość uczestnictwa w królestwie Bożym.
  9. W minionym tygodniu w naszej parafii był pogrzeb ś.p. Jana Janarek.

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:

  • 21 VI w czwartek– św. Alojzy Gonzaga, kleryk jezuicki opiekujący się chorymi podczas zarazy w Rzymie.

Intencje Mszalne od       17.06.2018 do 24.06.2018

Niedziela  – 17. 6. 2018

  7.00                   + Stanisław Nowakowski w r. śm. i zmarli Rodzice.                                                                                                                                                                   9.00               + Janina Soboń, Józef mąż i ich zmarli Rodzice.                                                    

11.00              + Władysława (ona) Taborska – (od Bronisławy Knapik z Tomkiem).                                                                                                                                                                  15.00              + Maria Perończyk, Antoni mąż, Antoni i Stanisław – synowie, Adam zięć.

PONIEDZIAŁEK  18.06. 2018  

   7.00                   + Julia Dębska – (od rodziny Filipków i Knapików).                                                                                                                                                                   18.00                   + Wanda Kulawik – od siostry Heleny z rodz.                                                                                                                                                                   WTOREK     19.06. 2018

  7.00                   + Stanisława (ona) Jarczyk – (od chrześnicy Katarzyny z rodz.).        

18.00                + Marcin w 5 r. śm.       

  ŚRODA 20.06. 2018 

   7.00                O zdrowie i bł. Boże dla Ani i Bartka w 5 r. ślubu.    

18.00               + Jan Perończyk i zmarli Rodzice.                                                                                                                                                                                    CZWARTEK     21.6. 2018

  7.00                   + Bronisław Cichoń, Kazimiera żona, Stanisława córka.                                                                                                                                                                  18.00              W intencji Ojczyzny – Nowenna Jubileuszowa.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                PIĄTEK        22.6. 2018

  7.00               + Wiesław Cora – (od Barbary i Stanisława Rzeszutko z Regulic).

  8.00               Dziękcz. za rok szkolny i o bł. Boże w czasie wakacji dla nauczycieli, dzieci i młodzieży.

18.00                   + Franciszek Bachowski i zm. Rodzice.                                                                                                                                                                  SOBOTA    23.6. 2018

  7.00               + Jan Pierzynka.                                                     

18.00              + Adam Dębski – (od córki).                                                                                                                                                                 Niedziela  – 24. 6. 2018.

  7.00                   + Janina Janarek.                                                                                                                                                                   9.00               + Jan Mazgaj.                                                    

11.00              + Eugeniusz Głogowski w r. śm., i zmarli Rodzice.                                                                                                                                                                 15.00              + Czesław Buzdygan w 17 r. śm., zmarli Rodzice i Teściowie.