Parafia p.w. św. Stanisława Kostki

Ogłoszenia parafialne 24.06.2018 r.

Ogłoszenia parafialne – (24.06.2018 r.).

  1. Dzisiaj przypada 12. Niedziela zwykła i Uroczystość Narodzenie św. Jana Chrzciciela.
  2. W piątek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, naszymi modlitwami będziemy wspierać osobę i dzieła Ojca Świętego. Msze Święte o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Ze względu na uroczystość liturgiczną w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. Na ostatnie nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy codziennie do soboty o godz. 18.00.
  4. Solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia polecamy szczególnej opiece św. Jana Chrzciciela.
  5. W minionym tygodniu w naszej parafii był pogrzeb ś.p. Janiny Matyasik.
  6. Wszystkim rozpoczynającym wakacje życzymy dobrego wypoczynku oraz Bożego błogosławieństwa.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

  • 28 VI – w czwartek św. Ireneusz, biskup Lyonu w Galii, męczennik.

 

Intencje Mszalne od       24.06.2018 do 1.07.2018

Niedziela  – 24. 6. 2018

    7.00                + Janina Janarek.             

  9.00               + Jan Mazgaj.                                                    

11.00              + Eugeniusz Głogowski w r. śm. i zmarli Rodzice

15.00              + Czesław Buzdygan w 17 r. śm., zmarli Rodzice i Teściowie.

PONIEDZIAŁEK  25.06. 2018  

   7.00                   + Julia Dębska – (od Stanisława Pawia).  

18.00                   + Antonina Perończyk, Jan mąż w r. śm.                                                                                                                                                                  

WTOREK     26.06. 2018

  7.00                   + Stanisław Jarząbek w r. śm. i zmarli Rodzice.        

18.00                Dziękcz. za otrzymane łaski z prośba o dalszą opiekę dla Władysławy.       

                                                                                                                                                                                                                     ŚRODA 27.06. 2018 

   7.00                 + Wacław Buzdygan – (od Stanisława Korpała z córka).   

18.00              + Władysława (ona) Mazgaj.                                                                                                                                                                                                                          CZWARTEK     28.6. 2018

  7.00                   + Stanisława (ona) Jarczyk – (od sąsiada Gerta Pangsy).                                                                                                                                                                 

18.00               + Franciszek Mucha i zmarli Rodzice.                                                                                                                                                                 

PIĄTEK        29.6. 2018 – Świętych Apostołów Piotra i Pawła

  7.00               +  Stanisław Głownia- (od Beaty Adamczyk z rodz.).

  9.00               + Stanisława (ona) Pażdzior – (od sąsiadów Urbańczyków).  

18.00                   Dziękcz. w 10 r. śl. z prośba o zdrowie i bł. Boże dla Anety i Grzegorza.                                                   

SOBOTA    30.6. 2018

  7.00               + Genowefa Pająk – (od wnuka Kamila z Asią).                                                                                                                                                                  18.00              O zdrowie i bł. Boże dla Szymona w 1 r. ur.                                 

Niedziela  – 1. 7. 2018.

  7.00                   O bł. Boże dla naszej parafii – od Róż Różańcowych.                                                                                                                                                                   9.00               + Władysława (ona) Turaczyk w r. śm., Julian mąż.                                                    

11.00              + Stanisław Wątroba – od swatów Dulewskich.                                                                                                                                                                  15.00              + Jan Hajduk w 10 r. śm. – od chrześnicy Jolanty Buczek z synem.